5/5 - (1 امتیاز)

قیمت قطعات چرخ گوشت الکتروکار را نمی توان به طور کلی گفت بلکه هر قطعه بنا به خصوصیات و کاربردی که در دستگاه چرخ گوشت الکتروکار دارد، از قیمت متفاوتی نیز برخوردار می باشد. پیشنهاد ما در این مقاله خرید قطعات چرخ گوشت الکتروکار سالوادور ایتالیا است. شاید با خود بگویید که به چه دلیل؟ همانطور که می دانید همیشه اصل بودن یک کالا علاوه بر برخوردار بودن از کیفیت عالی دارای عملکرد درستی نیز در محصول می گردد. حال فرض کنید که این دستگاه یکی از تجهیزات مهم صنعتی باشد که روزانه با آن برای مدت زمان زیادی سروکار دارید. بنابراین اصل بودن این قطعات باعث می شود که قطعه از طول عمر بالاتر و همچنین جنس بهتری برخوردار باشد که در تماس با آب زنگ نزد و با قرار گرفتن در جایگاه مخصوص به خود در چرخگوشت، بهترین عملکرد را برای مصرف کننده به همراه داشته باشد. در ادامه مقاله قیمت قطعات چرخ گوشت الکتروکار، شما را بیشتر با این قطعات و همچنین سایر توضیحات لازم آشنا خواهیم کرد. 

قطعات چرخ گوشت صنعتی الکتروکار

قطعات چرخ گوشت صنعتی الکتروکار

قطعات چرخ گوشت صنعتی الکتروکار شامل: طوقه – فیلتر – چرخ دنده – جاگلویی و گلویی – تیغه – پنجره – مارپیچ – گوشت کوب می باشد. کاربرد هر کدام از این قطعات به شرح زیر است. 

 • طوقه : این قطعه از چدن با روکش استیل ساخته می شود که به عنوان درپوش بعد از قرار گیری اجزاء گلویی قرار می گیرد. در واقع این طوقه حکم درب را برای چرخ گوشت صنعتی الکتروکار ایفا می کند. 
 • فیلتر: این قطعه نیز سطحی با سوراخ های ریز در جهت خروج گوشت از چرخ گوشت می باشد. 
 • چرخ دنده : برای بالا بردن گشتاور موتور دستگاست و جایگاه آن درون جعبه چرخ دنده چرخ گوشت است. 
 • جاگلویی : این قطعه در بردارنده ی گلویی و مارپیچ است. گلویی در نوع ضامن جلو و ضامن عقب وجود دارد. در نوع ضامن جلو قطعه مناسب شده برای انواع چرخ گوشت گیربکسی الکتروکار و تسمه ای ضامن جلو و در نوع ضامن عقب فقط برای چرخ گوشت تسمه ای مناسب خواهد بود. در مدل ضامن جلو قطعه دارای پین است که به صورت جداگانه می توان این قطعه را تهیه کرد. این قطعات در نوع چدنی با روکش استیل قرار دارند. 
 • مارپیچ: این قطعه شبیه به حلزون است و کاربرد آن هدایت گوشت به سمت تیغه و پنجره خواهد بود. 
 • تیغ : عضو مهم دیگر در چرخ گوشت صنعتی الکتروکار، تیغه می باشد. جنس این قطعه را از استیل قرار می دهند تا سبب شست و شوی راحت تر برای مصرف کننده گردد. از کاربرد این بخش مهم چرخ کردن و برش دادن گوشت است. معمولاً بر روی این قطعه سایز چرخ گوشت را درج می کنند تا انتخاب راحت تری برای مصرف کننده پدید بیاورد. توجه داشته باشید که باید این قطعه را متناسب با دستگاه چرخ گوشت خود انتخاب کنید. 
 • پنجره یا شبکه: این قطعه سایز خروجی گوشت را تعیین می کند، در واقع با این قطعه می توان تعیین کرد که چه مدلی می خواهید گوشت چرخ شود. بر روی این شبکه و یا پنجره دو عدد که نمره و سایز است قرار گرفته. نمره از اعداد  2، 2.5، 3، 3.5، 4، 4.5، 6، 8، 10، 12، 20 تشکیل می شود که با افزایش این شماره، سایز سوراخ ها نیز تغییر می یابد. مثلاً شبکه 20 بزرگ ترین نوع پنجره است که اندازه سوراخ های آن بسیار بزرگ است. بنابراین این مدل برای افرادی که می خواهند خروجی گوشت مورد نظر آن ها در سایز بزرگ چرخ شود مناسب خواهد بود. عدد دیگر سایز دستگاه را مشخص می کند که شامل: 12، 22، 32 و 42 می باشد. این شبکه و پنجره در مدل سالوادور ایتالیا در نوع استیل ساخته می شود که استیلی بودن سبب شده تا هم دیرتر کند شود و هم شست و شوی آسانی را برای کاربر به وجود بیاورد. 
 • گوشت کوب: این قطعه هم در نوع دسته کوتاه و هم در نوع دسته بلند موجود است که مدل دسته بلند آن طبق سفارش مشتری قابل ارائه است. جنس این محصول از پلاستیک ساخته می شود و در هر پک چرخ گوشت الکتروکار 2 عدد از آن ها قرار می گیرد. 

توجه داشته باشید که ارائه این محصولات به صورت اصل با عنوان حک شدن نام ITALY بر روی کالا قابل رویت است. پس در هنگام خرید حتماً حتماً به این نشان دقت کنید. 

نمایندگی چرخ گوشت الکتروکار در تهران

با چرخ گوشت الکتروکار تمدن نژاد بیشتر آشنا شوید

طیف وسیعی از تولیدات چرخ گوشت های صنعتی را مدل الکتروکار شامل می شود که به دلیل تنوع کثیر در محصولات خود توانسته در بازار و در بین مشتریان از جایگاه ویژه و همچنین رضایت مصرف کننده برخوردار شود. این محصولات در مدل گیربکسی، تسمه ای و خانگی با سایز تیغه ی 12، 22، 32 و 42 قرار دارند که می توان بنا به نیاز خود و حجم کاری مربوطه، انتخاب درست و مناسب را انجام داد. 

 • الکتروکار 12 بیشتر مناسب شده برای مصارف خانگی. این دستگاه در ابعاد کوچک ساخته می شود و جوابگوی نیاز مصرف کنندگان با حجم کاری کم هست. 
 • الکتروکار 22 نیز برای سوپر پروتئینی ها، رستوران ها، هتل ها و ..  ایده آل می باشد. راندمان این دستگاه ها بالاست و در گروه تجهیزات پر فروش و پر مصرف قرار گرفته است. 
 • الکتروکار 32 حجم وسیعی از تولیدات این گروه را در برگرفته است و در انواع رومیزی و ایستاده با نوع گیربکسی و تسمه ای ساخته می شود. 
 • الکتروکار 42 بزرگ ترین گروه چرخ گوشت های صنعتی الکتروکار است که طراحی شده برای حجم کاری بسیار زیاد. 

نمایندگی چرخ گوشت الکتروکار در تهران

از مراکز نمایندگی چرخ گوشت الکتروکار، فروشگاه چرخ گوشت می باشد که به ارائه و فروش این محصولات ( چرخگوشت الکتروکار ) در مدل های مختلف پرداخته است. این مجموعه در بردارنده ی قطعات چرخ گوشت الکتروکار نیز هست و انواع این قطعات را در مدل و سایز های مختلف ارائه می نماید. از جمله این قطعات تیغ چرخ گوشت الکتروکار و پنجره ی چرخ گوشت الکتروکار است که قابل ارائه هستند آن هم در بهترین قیمت. 

همچنین در این مرکز می توانید: 

 • قیمت الکتروکار ec17
 • قیمت الکتروکار 32
 • الکتروکار ec 18
 • قیمت الکتروکار ec11 را مشاهده کنید.

راه های ارتباطی با این مجموعه، وب سایت charkhegosht.com است همچنین می توانید با شماره تلفن های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید و یا برای خرید حضوری به آدرس درج شده مراجعه کنید. 

این مجموعه ی مطمئن، پر تلاش در ارائه ایده های نو در خرید به همراه خدمات ارزنده است که علاوه بر کار فروش، به تعمیر و تعویض قطعات چرخ گوشت نیز می پردازد. باید گفت که کار تعمیر این قطعات توسط افراد حرفه ای و خبره مورد انجام قرار خواهد گرفت و این اطمینان را برای مصرف کننده به وجود می آورد که عملکرد دستگاه همانند روز اول خواهد شد.

نکات قابل توجه در استفاده از چرخ گوشت صنعتی الکتروکار

 1. تیغه نیاز به تعویض، هر 3 ماه یکبار را دارد. 
 2. گوشت بالای دو کیلو نیاز به خاموش کردن دستگاه هر چند دقیقه یکبار را خواهد داشت. 
 3. نیاز است که دستگاه را هر 10 دقیقه یکبار خاموش کنید. 
 4. توجه کنید که در مدل گیربکسی این محصولات نمی توان مواد آبدار مانند پیاز را چرخ کرد. 
 5. گوشت باشد بدون رگ و پی باشد تا سبب گیر کردن در بین تیغه ها و عملکرد نادرست دستگاه نگردد.  
 6. قطعات چرخ گوشت چون در تماس مستقیم با مواد گوشتی قرار دارند لازم است در پایان کار شسته شوند. در بالا نیز به این موضوع اشاره کردیم که بهتر است از قطعات اصل استفاده نمایید تا این قطعات دچار زنگ زدگی در تماس با آب نگردند. 
 7. برای چرخ کردن گوشت، بهتر است که گوشت را در قطعات کوچک تر وارد دستگاه سازید. 
 8. برای جلوگیری از فرسایش موتور نیز بهتر است دستگاه را بدون گوشت روشن نگذارید. 

استفاده درست از دستگاه و توجه به نکاتی در جهت نگهداری قطعات، باعث افزایش طول عمر آن ها خواهد شد. ولی در صورت بروز مشکل در هر قطعه، چنانچه نیاز به تعمیر و یا تعویض داشت بهتر است که این کار را نزد افراد توانمند و خبره در این زمینه انجام دهید. هرگز به صورت خود سرانه اقدام به دستکاری دستگاه ننمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.