امتیاز دهی

تعمیر چرخ گوشت تسمه ای نیز مانند دیگر محصولات موجود در بازار نیاز به خبره ترین و متخصص ترین فرد را در این زمینه دارد که با اطمینان کامل می توانیم این وعده را به شما بدهیم با سپردن دستگاه خود به تعمیرکاران ما در مجموعه چرخ گوشت می توانید دستگاهی تعمیر شده آن هم به صورت اساسی و بدون هیچ گونه نقص و یا ایرادی را تحویل بگیرید. این مرکز با وجود تیم پشتیبانی قوی و آموزش دیده در این زمینه به یاری و کمک به مصرف کنندگانی پرداخته که دارای چرخ گوشت تسمه ای هستند. حال چرخ گوشت شما در مدل و یا طرح های مختلف با هر برندی باشد. همچنین تعمیر چرخ گوشت تسمه ای در این مرکز با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد. در ادامه شما را بیشتر با این مجموعه و همچنین چرخ گوشت تسمه ای آشنا می کنیم. 

تعمیر چرخ گوشت تسمه ای

با چرخ گوشت تسمه ای بیشتر آشنا شوید

چرخ گوشت تسمه ای یکی از قدیمی ترین مدل های ارائه شده چرخگوشت است که با داشتن بهترین عملکرد امروزه نیز می توان با اطمینان گفت که در بازار و بین مصرف کنندگان جایگاه ویژه ای دارد به طوری اکثر خریداران ترجیح می دهند که از این نمونه ها تهیه کنند. چرخ گوشت تسمه ای قادر به چرخ کردن مواد آبدار نیز خواهد بود و بر عکس چرخ گوشت های دیگر با چرخ کردن موادی مانند پیاز دچار مشکل نخواهد شد و پس از چرخ کردن این مواد نیازی به تخلیه آب و یا ذرات مواد نیست چرا که هرگز مواد در این محصول تجمع نمی یابند. در مدل تسمه ای برای چرخ کردن گوشت به جای استفاده از چرخ دنده از تسمه برای انتقال قدرت موتور استفاده می شود.  

این دستگاه بیشتر در قصابی ها و رستوران ها کاربرد دارد و در اکثر مدل ها از بدنه ی استیل و یا آلومینیوم آنودایز شده ساخته می شود. سینی متحرک تغذیه گوشت، گوشت کوب و مخزنی از جنس استیل همراه این محصولات قرار دارد. امروزه این محصولات در مدل های ایرانی و خارجی نیز تولید می شوند که در هنگام خرید باید توجه شود دستگاهی را انتخاب کنید که تیغه ای از جنس مناسب داشته باشد چرا که استفاده از با کیفیت ترین این قطعه مسلماً خروجی با کیفیت ترین نیز در پیش خواهد داشت. بهترین تیغه، جنس استیل دارد. 

در توصیفات دیگر از چرخ گوشت تسمه ای وجود چرخ های قرار گرفته در زیر دستگاه برای حمل راحت تر محصول است به علاوه این که این محصولات در مدل هایی با گلویی متحرک و دهنه ۳۲ تا ۴۲ که دو مدل ضامن جلو و ضامن عقب است، ساخته می شود. در ساخت این دستگاه ها معمولاً بهترین روش و بهترین مواد را بکار میگیرند تا بتوانند علاوه بر رعایت بهداشت در دستگاه، شست و شوی راحتی را نیز در محصول به وجود آورند. اهرم بکار رفته در ساخت این محصولات، قفل و یا رها کردن تنه دستگاه را به راحتی ممکن می سازد. 

این دستگاه ها کلیدهای چپ گرد و راست گرد دارند که برای کنترل کردن حرکت محور چرخ گوشت بکار می رود. 

قطعات بکار رفته در ساخت چرخ گوشت تسمه ای

یک چرخ گوشت از قطعاتی نظیر: 

  • طوقه
  • فیلتر
  • موتور
  • محفظه
  • اهرم ثابت کننده
  • جاگلویی و گلویی
  • تیغه
  • پنجره
  • مارپیچ ساخته می شود. 

طوقه حکم درب چرخگوشت را دارد و پس از قرارگیری اجزای گلویی، به عنوان درپوش در جلوی آن ها قرار می گیرد.

فیلتر محل خروج گوشت است و دارای سوراخ های ریز می باشد. 

محفظه برای ورود گوشت به چرخ گوشت است. 

اجزای گلویی توسط این قطعه به نام اهرم ثابت کننده محکم می شوند. 

جاگلویی از اجزای مهم برای گلویی و مارپیچ می باشد. 

مهم ترین و اصلی ترین قطعه در چرخ گوشت تیغه است. با کمک این قطعه کار برش دادن و چرخ کردن گوشت انجام می شود. 

پنجره چرخ گوشت نیز که در انواع نخودی، کبریتی و سوزنی ساخته می شود مطابق با نظر مصرف کننده است که چه مدل خروجی گوشتی می خواهد.

مارپیچ نیز در جهت هدایت گوشت به سمت تیغه و پنجره است که معمولاً از جنس چدنی و استیل آن را می سازند.

مشکلات رایج در چرخ گوشت تسمه ای که نیاز به تعمیر احساس می شود

– علت خاموش شدن چرخ گوشت: عیب سیم های رابط، برق نداشتن پریز، آسیب دیدن اتصالات داخلی، سوخته شدن موتور و یا فیوز

– صدا دادن دستگاه در زمان کار کردن موتور: یاتاقان ها خراب شده اند، پروانه خنک کننده موتور هرز شده و یا جعبه دنده عیب کرده است. 

– حلزونی نمیچرخد: ساییده و یا هرز شدن انتهای مارپیچ محور آرمیچر، خراب شدن و یا شکسته شدن چرخ دنده های اصلی داخل گیربکس

– چرخیدن گوشت به دور تیغه ولی نچرخیدن از شبکه: یکی از این دلایل کند شدن تیغه است که با تیز شدن رفع می شود ولی اگر در زمان تیز کردن تیغه نیز دقت لازم بکار نرود این مشکل نیز بروز می کند. دلیل دیگر ایجاد شدن فاصله ی هوایی بین تیغه و شبکه است. چربی داشت بیش از حد گوشت و همچنین واشر های پشت محور چرخ حلزونی نیز دلیل دیگر بر این عوامل هستند. 

از درون جعبه‌ دنده گریس خارج می شود: شل شدن جعبه دنده ، خراب شدن واشر های جعبه دنده

نمایندگی چرخ گوشت صنعتی

فروشگاه اینترنتی چرخ گوشت یکی از معروف ترین نمایندگی های چرخ گوشت صنعتی است که به کار فروش و همچنین تعمیرات این دستگاه ها می پردازد. از جمله برند های مطرح در این زمینه می توان به الکتروکار اشاره کرد که یکی از برند های ایرانی در زمینه ی ساخت انواع چرخ گوشت های تسمه ای می باشد. چگا نیز یکی دیگر از برند های مطرح است که در گذشته این مدل چرخ گوشت ها را تولید می کرده ولی امروزه دیگر به ساخت این محصولات نمی پردازد. 

در این مجموعه ی بزرگ، تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار و تعویض قطعات چرخ گوشت صنعتی الکتروکار نیز صورت می گیرد. همانطور که می دانید این برند بدلیل داشتن قیمت مناسب در بین خریداران مشهور شده است. تعمیرات در این مرکز توسط تعمیرکاران حرفه ای با بهترین قیمت قابل انجام است. می توانید انواع چرخ گوشت تسمه ای خود را با هر مدل، برند، ظرفیت و یا طرحی در این مرکز تعمیر کنید.  

تعمیرات چرخ گوشت الکتروکار

الکتروکار برندی کاملاً ایرانی است که در ساخت دستگاه های خود مدل گیربکسی، تسمه ای و خانگی را قرار می دهد. در مدل تسمه ای این برند تیغه هایی با سایز 32 و 42 به چشم می خورد که با طراحی ایستاده و با وجود چرخ هایی در زیر دستگاه برای حمل آسان تر قرار گرفته اند. بدنه ی این محصولات ویژه را فلزی با پوشش رنگ استاتیک و استیل می سازد. قطعات داخلی آن نیز در بعضی مدل های استیل و در بعضی دیگر چدن است. قدرت موتور، بازدهی، برق مصرفی و … از محصولی به محصول دیگر متغیر است. از مدل های تسمه ای این برند می شود به:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.