4.8/5 - (21 امتیاز)

چرخ گوشت صنعتی الکتروکار از عمده وسایل پر مصرف در آشپرخانه های صنعتی است که تقریباً نیمی از کارها با کمک این دستگاه قابل انجام بوده و نبود آن در این محیط های کاری یک خلا محسوب می شود. همه ی ما کمی و بیش با برند الکتروکار آشنایی کامل داریم و می دانیم که کلیه ی تولیدات این کارخانه با استفاده از بهترین متریال و نیروی انسانی مجرب و دانش مهندسی روز در این زمینه قابل انجام است اما این موضوع مبنی بر تضمین کیفیت این محصول از نظر خراب نشدن نیست چون تقریباً با صراحت می توان بیان کرد که هیچ محصولی در دنیا یافت نمی شود که در طول عمر مفید خود نیاز به تعمیرات نداشته باشد. چرخ گوشت های صنعتی نیز در این دسته جای دارند. 

تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار را از ما بخواهید! تعمیرکاران ما با طی کردن دوره های آموزشی لازم در خصوص تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار، یکی از بهترین ها در این زمینه هستند که با عیب یابی درست دستگاه شما در سبب رفع و حل آن با تمامی قوا بر می آیند. تعمیر اساسی یک محصول ممکن است فقط برای یکبار قابل انجام باشد پس در انتخاب یک کاربلد در این زمینه دقت کنید تا هم از هزینه های اضافی دستگاه بکاهید و هم تعمیر دوباره ی آن را تا حد ممکن به صفر برسانید. چرخ گوشت با انجام کلیه این خدمات با استفاده از بهترین تجهیزات آماده ی کمک رسانی به مشتریان عزیز با کمترین هزینه و بیشترین سطح بازخورد می باشد. 

مشکلاتی که سبب تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار می شود:

مشکلات بسیاری ممکن است در دستگاه رخ دهد که نیاز به تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار را ایجاد و یا در بسیاری از موارد سبب تعویض قطعات چرخ گوشت می گردد. در زیر به توضیح مواردی می پردازیم که ممکن است برای اکثر دستگاه ها رخ دهد پس بهتر است که اطلاعات کافی و ضروری در این خصوص را بدست آورید. 

  • وقتی دستگاه روشن نمی شود:

– یکی از شایع ترین مشکلات چرخ گوشت، روشن نشدن دستگاه است که سبب نگرانی مصرف کننده می شود در صورت بروز چنین موردی ممکن است عیب از سیم های رابط باشد که سبب چنین مشکلی شده است و یا پریز برق نداشته باشد که لازم می دانیم این مورد را حتماً چک کنید.
– مورد بعدی امکان سوخته شدن محافظ موتور دستگاه و یا فیوز را می دهد که این عمل نیز در روشن نشدن دستگاه تاثیر گذار است. 
– بروز مشکل در موتور دستگاه: در مشکل فوق بهتر است که موتور توسط یک کارشناس متخصص در این زمینه بررسی گردد تا در صورت نیاز به تعمیر با بهترین نحو انجام گیرد. 
– دلیل چهارم و آخر، ممکن است بدلیل آسیب دیدن اتصالات داخلی دستگاه باشد. 

– چنانچه با بررسی عوامل بالا عیب محصولتان رفع نشد، بهتر است تا به یک نمایندگی تعمیر چرخ گوشت الکتروکار مراجعه نمایید.

  • به دور تیغه می چرخد ولی از شبکه نمی چرخد

– از جمله این دلایل کند شدن تیغه ی دستگاه است. همچنین در بسیاری از موارد بدلیل اینکه دقت لازم و ضروری در تیز کردن تیغه ی دستگاه بکار نمی رود سبب بروز چنین عیبی در دستگاه می شود. 
– از دیگر دلایل خراب شدن و یا از بین رفتن وارشر های پشت محور می باشد. 
– در بسیاری از موارد هم چربی زیاد گوشت سبب چنین عاملی می شود. 

چرخ گوشت صنعتی

  • نچرخیدن حلزونی

– علت نچرخیدن حلزونی ممکن است بدلیل ساییده شدن و یا هرز شدن مارپیچ انتهای محور آرمیچر باشد. 
– یکی از دلایل اصلی این کار چرخ دنده های اصلی گیربکس است که امکان دارد شکسته شده و یا آسیب دیده باشد. 

  • نشست گریس جعبه دنده و بیرون ریختن آن 

– نشست گریس جعبه دنده به خاطر اتصالات موجود در جعبه دنده است که شل شده اند. 
– امکان خراب شدن واشر های نمدی موجود در دستگاه از دلایل اصلی است. 

  • چرخ گوشت صدا می دهد

از مشکلات شایع در این زمینه صدا دادن چرخ گوشت است که سبب آزار مصرف کننده می شود. این خرابی نیز به چند دلیل است که در ادامه ذکر می کنیم. 

– بروز مشکل در موتور دستگاه: در مواقعی که موتور دستگاه آسیب می بیند تقریبا صداهای زیادی در هنگام کار کردن موتور به گوش می رسد. 
– بروز عیب در جعبه دنده
– خراب شدن یاتاقان ها
– هرز شدن پروانه خنک کننده موتور

فروشگاه چرخ گوشت نمایندگی چرخ گوشت الکتروکار

فروشگاه چرخ گوشت از جمله مراکز تعمیر چرخ گوشت الکتروکار در کشور که علاوه بر تعمیر مرکز فروش انواع چرخ گوشت های صنعتی می باشد که با داشتن این محصولات در مدل های متنوع با برند های مختلف آماده فروش و عرضه آن ها به مشتریان خود در سراسر ایران است. 

فروشگاه چرخ گوشت نمایندگی چرخ گوشت صنعتی الکتروکار، عرضه ی این کالا ها را با بالاترین سطح از نظر کیفیت و مناسب ترین رقم از نظر قیمت قرار می دهد و تمامی این موارد را، چه تعمیر و چه فروش با بهترین عملکرد به انجام می رساند. تمامی تلاش این مجموعه در جهت رفع نیاز خریداران و بهره مندی از رضایت مصرف کنندگان می باشد و در این راه از هیچ کوشش و کاری دریغ نمی نماید. 

این فروشگاه آنلاین بستری برای خرید اینترنتی و حضوری را فراهم آورده تا بتواند با مشاهده ی روند فعالیت خود از نزدیک برای خریداران، اعتماد آن ها را نسبت به خود را افزایش دهد. 

مقالات پیشنهادی که خواندنش را به شما توصیه می کنیم:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.