4.7/5 - (22 امتیاز)

چرخ گوشت صنعتی الکتروکار از عمده وسایل پر مصرف در آشپرخانه های صنعتی است که تقریباً نیمی از کارها با کمک این دستگاه قابل انجام بوده و نبود آن در این محیط های کاری یک خلا محسوب می شود. همه ی ما کم و بیش با برند الکتروکار آشنایی داریم و می دانیم که کلیه ی تولیدات این کارخانه با استفاده از بهترین متریال و نیروی انسانی مجرب و دانش مهندسی روز در این زمینه قابل انجام است که این خود دلیلی بر کیفیت و استقامت بالای محصول می باشد. اما این موضوع نمی تواند برهانی باشد که این چرخ گوشت ها دچار عیب و یا ایرادی نمی شوند و تقریباً با صراحت می توان بیان کرد که هیچ محصولی در دنیا یافت نمی شود که در طول عمر مفید خود نیاز به تعمیر و یا سرویس نداشته باشد. چرخ گوشت های صنعتی نیز از این قائده مستثنی نیستند. 

تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار یکی از تخصص های ما در مجموعه بزرگ چرخ گوشت است! تعمیرکاران ما با طی کردن دوره های آموزشی لازم در خصوص تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار، یکی از بهترین ها در این زمینه هستند که با عیب یابی درست دستگاه شما در صدد رفع و حل آن با تمامی قوا بر می آیند. تعمیر اساسی یک محصول ممکن است فقط برای یکبار قابل انجام باشد پس در انتخاب یک کاربلد در این زمینه دقت کنید تا هم از هزینه های اضافی دستگاه بکاهید و هم تعمیر دوباره ی آن را تا حد ممکن به صفر برسانید. چرخ گوشت با انجام کلیه این خدمات با استفاده از بهترین تجهیزات آماده ی کمک رسانی به مشتریان عزیز با کمترین هزینه و بیشترین سطح بازخورد می باشد. 

برای ارتباط با ما جهت خرید، تعمیر و مشاوره در خصوص دستگاه چرخ گوشت، با شماره های زیر تماس بگیرید:
نمایندگی مرکزی: 02166055298 | 02166086997
نمایندگی غرب: 02144870324 | 02144870995
نمایندگی شرق: 02177084273 | 02177089678
تلفن همراه : 09128008209

تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار

مشکلاتی که سبب تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار می شود:

مشکلات بسیاری ممکن است در دستگاه رخ دهد که نیاز به تعمیر چرخ گوشت صنعتی الکتروکار را ایجاد و یا در بسیاری از موارد سبب تعویض قطعات چرخ گوشت می گردد. در زیر به توضیح مواردی می پردازیم که ممکن است برای اکثر دستگاه ها رخ دهد پس بهتر است که اطلاعات کافی و ضروری در این خصوص را بدست آورید. 

  • وقتی دستگاه روشن نمی شود:

– یکی از شایع ترین مشکلات چرخ گوشت، روشن نشدن دستگاه است که سبب نگرانی مصرف کننده می شود در صورت بروز چنین موردی ممکن است عیب از سیم های رابط باشد که سبب چنین مشکلی شده است و یا احتمال اینکه پریز برق نداشته باشد هم وجود دارد. در هر صورت لازم است این موارد را حتماً چک کنید.
– مورد بعدی هم مربوط می شود به سوخته شدن محافظ موتور دستگاه و یا فیوز که منجر به روشن نشدن چرخ گوشت خواهد شد. 
– بروز مشکل در موتور دستگاه: در این چنین مواردی بهتر است تا موتور توسط یک کارشناس متخصص در این زمینه بررسی گردد تا در صورت نیاز به تعمیر با بهترین نحو انجام گیرد. 
– دلیل چهارم و آخر، ممکن است بدلیل آسیب دیدن اتصالات داخلی دستگاه بوده باشد. 

– چنانچه با بررسی عوامل بالا عیب محصولتان رفع نشد، بهتر است تا به یک نمایندگی تعمیر چرخ گوشت الکتروکار مراجعه نمایید.

  • به دور تیغه می چرخد ولی از شبکه نمی چرخد

– این مشکل به سبب کند شدن تیغه ی دستگاست. البته اگر در موقع تیز کردن تیغ، دقت لازم و کافی بکار گرفته نشود، این ایراد نیز به وجود می آید. 
– دلیل دیگر را باید خراب شدن و یا از بین رفتن وارشر های پشت محور در نظر گرفت. 
– در بسیاری از موارد هم چربی زیاد گوشت سبب چنین عاملی می شود. 

چرخ گوشت صنعتی

  • نچرخیدن حلزونی

– علت نچرخیدن حلزونی ممکن است بدلیل ساییده شدن و یا هرز شدن مارپیچ انتهای محور آرمیچر باشد. 
– یکی از دلایل اصلی این کار چرخ دنده های اصلی گیربکس است که امکان دارد شکسته شده و یا آسیب دیده باشد. 

  • نشست گریس جعبه دنده و بیرون ریختن آن 

– نشست گریس جعبه دنده به خاطر اتصالات موجود در جعبه دنده است که شل شده اند. 
– امکان خراب شدن واشر های نمدی موجود در دستگاه از دلایل اصلی این مشکل نیز خواهد بود. 

  • چرخ گوشت صدا می دهد

از مشکلات شایع در این زمینه صدا دادن چرخ گوشت است که سبب آزار مصرف کننده می شود. این خرابی نیز به چند دلیل است که در ادامه ذکر می کنیم. 

– بروز مشکل در موتور دستگاه: در مواقعی که موتور دستگاه آسیب می بیند تقریبا صداهای زیادی در هنگام کار کردن موتور به گوش می رسد. 
– بروز عیب در جعبه دنده
– خراب شدن یاتاقان ها
– هرز شدن پروانه خنک کننده موتور هم در این مورد دخیل هستند. 

فروشگاه چرخ گوشت، نمایندگی چرخ گوشت الکتروکار

فروشگاه چرخ گوشت، از جمله مراکز تعمیر چرخ گوشت الکتروکار در کشور است که علاوه بر تعمیر، به فروش این محصولات با قیمتی باور نکردنی می پردازد. در کل هدف این مجموعه کسب رضایت مشتریان بوده است، بنابراین از خرید و فروش این تجهیزات صنعتی گرفته تا کار تعمیر و تعویض آن ها با بهترین روند قابل انجام است. برای مثال، کار تعمیرات چرخ گوشت الکتروکار زیر نظر تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد در این زمینه انجام می شود که دوره های تخصصی در این زمینه را گذرانده اند و اینک با تجارب کسب کرده، آماده ی خدمت رسانی به مشتریان به بهترین نحو ممکن می باشند. 

فروشگاه چرخ گوشت نمایندگی چرخ گوشت صنعتی الکتروکار، عرضه ی این کالا ها را با بالاترین سطح از نظر کیفیت و مناسب ترین رقم از نظر قیمت قرار می دهد و تمامی این موارد را، چه تعمیر و چه فروش با بهترین عملکرد به انجام می رساند. تمامی تلاش این مجموعه در جهت رفع نیاز خریداران و بهره مندی رضایت مصرف کنندگان می باشد و در این راه از هیچ کوشش و کاری دریغ نمی نماید. 

این فروشگاه آنلاین بستری برای خرید اینترنتی و حضوری را فراهم آورده تا بتواند با مشاهده ی روند فعالیت خود از نزدیک برای خریداران، اعتماد آن ها را نسبت به خود افزایش دهد. 

نمایندگی مرکزی: 02166055298 | 02166086997
نمایندگی غرب: 02144870324 | 02144870995
نمایندگی شرق: 02177084273 | 02177089678
تلفن همراه : 09128008209

مقالات پیشنهادی که خواندنش را به شما توصیه می کنیم:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *