5/5 - (2 امتیاز)

تعمیر چرخ گوشت صنعتی چگا باید زیر نظر برجسته ترین و خبره ترین تعمیرکاران صورت گیرد تا نیاز مجدد به تعمیر در محصول به وجود نیاید چون بسیاری از دستگاه ها هستند که با یکبار تعمیر اساسی دیگر نیازی به تعمیر و یا تعویض دوباره آن ها نیست. قبل از تعمیر چرخ گوشت ابتدا لازم است که اطلاعات کافی و وافر در این زمینه را به دست آورید که هم توانسته باشید عیب دستگاه خود را متوجه شوید، و هم محصول خود را بهتر بشناسید، زیرا در بسیاری از موارد با یک چک کردن آسان می توانید در جهت رفع عیب دستگاه برآمد.  

برند چگا دارای بهترین تولیدات در بازار فروش است که با شناختن نیاز مصرف کنندگان به محصولی در جهت رفع نیاز های روزانه خود، درصدد برآمدند که دستگاهی را تولید نمایند که با داشتن بهترین بازخورد و بالاترین سطح کیفیت، توانسته باشد در بازار به رقابت با دیگر برند های مشابه بپا خیزد و باید این یقین را بدهیم، انتخاب چرخ گوشت های این برند، به معنی انتخاب بهترین تکنولوژی و همچنین کارکرد می باشد. چرخ گوشت چگا یک برند قدیمی ست که در بازار طرفداران مخصوص به خود را دارد و می توان رضایت را در بین مصرف کنندگان این دستگاه ها به وفور دید. 

چه هنگام نیاز به تعمیر چرخ گوشت صنعتی چگا است؟

شاید سوال بسیار از افراد این باشد که چه هنگام نیاز به چرخ گوشت صنعتی چگا است؟ در این قسمت به شرح این موضوع می پردازیم و در نظر داریم که رایج ترین مشکلاتی که در بسیاری از دستگاه ها رخ می دهد را توضیح دهیم اما در ادامه باید بگوییم که جملاتی که بیشتر جنبه ی تبلیغاتی دارند مبنی بر اینکه این دستگاه تا پایان عمر مفید خود نیاز به تعمیر ندارد، دروغی بیش نیست! همه ی ما متوجه این موضوع هستیم که هر چقدرم هم که چرخ گوشت صنعتی در بالاترین سطح کیفیت و کارایی خود قرار داشته باشد بالاخره بدلیل استفاده های مکرر و زیاد نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات را دارد زیرا همانطور که می دانید این محصولات در طول عمر خود در حجم های کاری بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرند و دارای بیشترین کارکرد هستند. 

توجه داشته باشید که هنگام تعمیر این دستگاه، انتخاب نیرویی که متخصص در این زمینه باشد، بسیار مهم است چرا که تعمیر درست و اساسی این چرخگوشت تقریبا در بازخورد و سرعت عمل کار بی تاثیر نیست. در ادامه بحث قصد داریم شما را با این عیوب در دستگاه آشنا سازیم.  

چرخ گوشت صنعتی

 

مشکلات رایج چرخ گوشت صنعتی چگا

– روشن نشدن دستگاه: از شایع ترین مشکلات و یا مشکلاتی که در بسیاری از دستگاه ها ممکن است رخ دهد، روشن نشدن چرخگوشت می باشد. در بسیاری از موارد این مشکل به خاطر نداشتن برق پریز است که احتیاط شرط عقل است حتما بررسی شود. در دیگر موارد نیز ممکن است سیم های رابط عیب کرده باشد و یا محافظ موتور دستگاه و یا فیوز سوخته باشد.

مشکل پیدا کردن موتور چرخگوشت از دیگر دلایلی ست که در روشن نشدن دستگاه موثر است که در این صورت پیشنهاد ما به شما، سرویس دستگاه توسط یک تعمیر کار ماهر می باشد.

دلیل آخر نیز به سبب آسیب دیدن اتصالات داخلی در دستگاه ست. 

گوشت به دور تیغه می چرخد ولی از شبکه نمی چرخد: دلیل اول بدلیل کند شدن تیغه ی دستگاه ست که در صورت تمیز شدن این مشکل رفع می شود. دلیل دوم بدلیل ایجاد فاصله هوایی بین تیغ و شبکه است که این مشکل به سبب بکار نبردن دقت لازم در تیز کردن و یا از بین رفتن واشر های پشت محور چرخ حلزونی ست که سبب بروز چنین مشکلی در دستگاه شده است. وجود چربی در گوشت نیز از دیگر عوامل این موضوع ست. 

– رفع صدای موتور: ممکن می باشد که جعبه دنده دچار نقصی شده و یا پروانه خنک کننده موتور هرز شده باشد. در دیگر موارد نیز می توان به خراب شدن یاتاقان و یا دچار عیب شدن موتور دستگاه اشاره کرد. 

– نشست گریس از جعبه دنده و بیرون ریختن آن: نشست گریس از جعبه دنده به سبب شل شدن اتصالات جعبه دنده است و دلیل دوم ممکن است که واشرهای نمدی درون دنده خراب شده باشند. 

– مواقعی که حلزونی نمی چرخد: در بسیاری از موادر نچرخیدن حلزونی مربوط به انتهای مارپیچ انتهای محور آرمیچر است که یا ساییده شده و یا هرز گشته. یکی دیگر از این دلایل نیز ممکن است به چرخ دنده های اصلی داخل گیربکس برگردد که دچار شکستگی می شوند و یا ممکن است خراب شده باشند. 

فروشگاه چرخ گوشت مرکز فروش چرخ گوشت صنعتی در کشور

فروشگاه چرخ گوشت مرکز فروش چرخ گوشت صنعتی در کشور است که علاوه بر کار فروش به تعمیر چرخ گوشت صنعتی چگا نیز می پردازد. با مرکز چرخ گوشت دیگر نگران تعمیر دستگاه خود نباشید! نیروهای آموزش دیده در فروشگاه ما که با دانش لازم در این زمینه به تعمیر و یا در صورت نیاز به قطعات چرخ گوشت می پردازند این کار را با بهترین روش و اصولی ترین طریق انجام می دهند تا در وهله نخست ابتدا توانسته باشند رضایت مصرف کننده را به دست آورند و سپس فروشگاه خود را در دید همگان یکی از بهترین ها جلوه دهند. تمامی تلاش ما در جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان در سراسر کشور است و برای این کار تمامی دانش خود را به کار بسته ایم و به همین منظور به فروش تخصصی در زمینه ی چرخ گوشت صنعتی برخواسته ایم. به امید روزی که یکی از بهترین ها در این زمینه شناخته شویم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.