5/5 - (1 امتیاز)

کمپانی مینروا minerva با تولید و توزیع چرخ گوشت صنعتی مینروا در نظر داشته تا در صنعت ساخت دستگاه های چرخ گیری گوشت به بازار توانسته باشد انقلابی را پدید آورد که در آن کیفیت و بازخورد دستگاه دو نقش اصلی و اساسی را در آن پیاده می کنند که با قرار گیری آن ها در کنار یکدیگر، راندمانی در چرخ گوشت پدید می آید که می تواند رضایت خاطر کاربر را از هر نظر شامل شود. این کمپانی بزرگ به منظور دسترسی راحت تر کاربران به خدمات پس از فروش و خرید دستگاه، سعی داشته تا با گسترش نمایندگی تقریباً در تمامی کشور ها و شهر ها بتواند امکان دسترسی به این تجهیزات صنعتی را برای مخاطب راحت تر سازد. از جمله مجموعه های معتبر و بزرگ در کشور که به پذیرش این نمایندگی پرداخته اند، مجموعه بزرگ چرخ گوشت است که از فروش گرفته تا کار تعمیر و تعویض قطعات چرخ گوشت مینروا را انجام می دهد. این مرکز با سابقه بیش از 10 سال خود توانسته دستگاه هایی را توزیع نماید که از نظر کیفیت شان مطمئن است. در اصل شما هرگز در این فروشگاه محصولی را یافت نمی کنید که بدون گارانتی باشد چرا که ضمانت نامه قرار گرفته همراه دستگاه به منظور مرغوبیت چرخ گوشت می باشد که شرکت تولید کننده آن را تضمین می نماید. به همین منظور به همراه چرخ گوشت های مینروا 1 سال گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش قرار داده اند تا خیال مصرف کننده را از هر جهت آسوده سازند. 

چرخ گوشت مینروا

چرخ گوشت مینروا 

مینروا ادغام شده در دو شرکت امگا و مینروا است که از سال 2012 تأسیس و شروع به فعالیت کرده است. تولیدات این کارخانه که به صورت چرخ گوشت های میکسر دار و چرخ گوشت های یخچال دار و سیستم های فن آوری مواد غذایی است، بر پایه مدیریت آگاه و بهترین متریال ساخت بوده که با تخصص مهندسین فعال در خط تولید این کمپانی، دستگاه هایی روانه بازار شده که در کیفیت حرف اول را می زنند. چرخه تولیدات این کارخانه بر پایه چرخ گوشت هایی در سایز 22، 32، 42 و 52 بوده است که بی شک می تواند نیاز هر نوع صنفی را پاسخگو باشد.

چرخ گوشت مینروا ساخته شده از آلیاژ بادوام و مقاومی به نام آلومینیوم و استیل است که کیفیت در دستگاه را دو چندان می نماید. این محصولات در مدل های رومیزی، ایستاده و چرخدار تولید می شوند که کاربر می تواند بر اساس نیاز کاری خود اقدام به خرید دستگاه نماید. در واقع انبوهی از تولیدات چرخ گوشت صنعتی باعث شده تا این کمپانی ایتالیایی موفق به تولید چرخ گوشت هایی با تمامی سلایق را داشته باشد. 

برای ارتباط با ما جهت خرید، تعمیر و مشاوره در خصوص دستگاه چرخ گوشت، با شماره های زیر تماس بگیرید:
نمایندگی مرکزی: 02166055298 | 02166086997
نمایندگی غرب: 02144870324 | 02144870995
نمایندگی شرق: 02177084273 | 02177089678
تلفن همراه : 09128008209

این چرخ گوشت های صنعتی با عملکرد صنعتی گیربکسی خود قادر هستند تا با قدرت که شامل توان موتور بالای دستگاست، گوشت را چرخ گیری نمایند. لازم به توجه است که طراحی این تجهیزات به صورتی بوده که تنها برای چرخ گیری فقط گوشت استفاده می شوند و بدلیل ساختار گلویی، طوقه و تیغه نمیتوان مواد آبدار را با دستگاه چرخ گیری کرد. صنعتی بودن این چرخ گوشت ها می تواند ارائه دهنده ی بازدهی مطلوبی از نتیجه ی چرخ گیری گوشت برای مصرف کننده باشد.

توان موتور بالا در این دستگاه برقرار کننده بهترین راندمان کاری برای مصرف کننده می باشد تا انتظاراتی را که شما از یک دستگاه چرخ گیری گوشت مرغوب و حرفه ای دارید، با این محصول تجربه کنید. از قابلیت های ویژه ای که بر روی این محصولات تعبیه کرده اند شامل چرخش معکوس و گلویی متحرک است که سیستم چرخش معکوس برای زمان هایی ست که مسیر گلویی بر اثر گوشت مسدود شده که با زدن این دکمه، مشکل رفع می گردد. گلویی متحرک نیز برای جدا کردن این قطعه و نگهداری آن در یخچال به منظور جلوگیری از فاسد شدن و خراب شدن می باشد. 

طراحی خاص و ظرافت خیره کننده این دستگاه دلیل اصلی شان برای مجذوب ساختن مخاطب است که تمامی تلاش مینروا در جهت تولید محصولی بوده که ضمن داشتن ظاهری فوق العاده از عملکرد ایده آل نیز برخوردار باشد. 

همانطور که اشاره شد، چرخ گوشت در دو مدل رومیزی و چرخ دار با سایز های 22، 32، 42 و 52 قرار گرفته که در مدل چرخ گوشت رومیزی مینروا جهت استفاده از دستگاه شما نیاز به میز پیشخوانی دارید تا بتوانید این دستگاه را بر روی آن قرار دهید. چرخ گوشت چرخدار مینروا نیز از سری دیگر تولیدات این کمپانی ایتالیایی ست که با وجود چرخ هایی که در زیر بدنه قرار گرفته حمل را برای کاربر حتی با وجود وزن سنگین دستگاه راحت می سازد.

چرخ گوشت صنعتی ایتالیایی

چرخ گوشت، نمایندگی چرخ گوشت مینروا

مجموعه بزرگ چرخ گوشت از جمله نمایندگی چرخ گوشت مینروا در کشور است که به توزیع این محصولات با همان کیفیت اصلی کشور سازنده می پردازد. این مجموعه کلیه خدماتی که مشمول نمایندگی دستگاه می شود را داشته و با بهترین امکانات به ارائه آن ها به مشتریان پرداخته است. از خرید و فروش که بگذریم به تعمیر و تعویض قطعات دستگاه می رسیم که همه این امور کار ها را زیر نظر متخصصین و افراد حرفه ای با تجارب کافی و آموزش های لازم کسب کرده انجام می دهد. در واقع این افراد با شناخت خوبی که از چرخ گوشت مینروا و قطعات آن دارند، می توانند به صورت اصولی عیب دستگاه شما را بررسی و آن را حل نمایند. 

خدمات دریافتی بابت تعمیرات در نمایندگی چرخ گوشت مینروا با قیمتی به صرفه و اقتصادی تعیین می شود، زمان لازم برای این تعمیرات نیز در کوتاه ترین بازه زمانیست تا کاربر بدون دغدغه از بابت روند کاری خود بتواند به انجام تعمیرات آن بپردازد. کلیه خدماتی که در این مجموعه ارائه می شود، همراه با گارانتی است تا خیال مراجعه کننده را از هر نظر راحت سازد. شما مشتریان عزیز می توانید چه جهت انجام اموراتی نظیر خرید و فروش دستگاه و چه برای انجام عملیاتی از بابت تعمیر و تعویض قطعات چرخ گوشت ایتالیایی مینروا به این مرکز مراجعه نمایید. برای مشاوره جهت خرید چرخ گوشت صنعتی مینروا و همچنین دریافت مشاوره از بابت تعمیر قادر هستید تا از کارشناسان فروش ما در این زمینه کمک بگیرید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *